Masáže

ZÁKLADNÍ MASÁŽE

Švédká, regenerační, sportovní - využívá různé typy tření a hnětení; využívá se hlavně na ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a problémů spojených se stresem.

Havajská masáž Lomi Lomi - je perla mezi masážemi. Tato exotická masáž je prováděná prsty, dlaní, předloktím i loktem. Dokáže uvolnit a protáhnout i hluboké svaly a vazivové tkáně, napomůže k obnově pružnosti těla a přinese Vám větší relaxaci těla i duše než klasická masáž. Blahodárně působí na Vaši mysl a přináší úžasný pocit uvolnění.

Aroma-tarapeutická - využívá vlastností 100% čistých přírodních éterických olejů k posilnění nebo uvolnění těla. Silice pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se inhalují, čímž se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou doteku.

Manuální lymfodrenáž - je speciální hmatová technika, zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží- tzv. povrchový mízní systém (v končetinách transportuje 80% lymfy).

Anticelulitidová se skořicovým zábalem - velmi účinná masáž v boji proti celulitidě, formování postavy a zlepšení kvality pokožky a při únavě nohou.

Indická masáž - antistresová masáž odstraňující bolesti hlavy, deprese a podporující kvalitu a růst vlasů.

Melonouvá-Okurková masáž - příjemná vůně uvolní smysly a prohloubí relaxaci svalů i duše. Ovocné masáže jsou jemné, relaxačně zkrášlující. Pokožku zbavují pórů, čistí a vyhlazují. Dodávají vodu a mnoho vitamínů. Okurka - obsahuje vit. C, skupiny vitamínů B a kyseliny křemičité. Meloun vitaminy A, C, skupiny vitaminů B, draslík, železo, mangan,ale i cenné látky jako alanin, cystein, glycin, lutein, lykopen, metionin, ty účinně působí proti civilizačním chorobám. V letních dnech dodá příjemné ochlazení.

Podtlaková masáž - je přístrojová procedura, kde přístroj funguje na principu nastavitelného podtlaku.

Medová detoxikační masáž - medová masáž je speciální masážní technikou, při níž terapeut potírá záda masírované osoby voňavým rozehřátým medem, který je následně pomalými pohyby vmasírováván do kůže klienta.

Čokoládová masáž - čokoládová masáž je známá svými omlazovacími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky.

Masáž lávovými kameny - masáž lávovými kameny je technika, která se už odedávna praktikovala na Havajských ostrovech nebo v Číně. Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 - 40°C.

Masáž dlaní a chodidel - relaxačně-reflexní masáž s bylinkovou esenciální lázní, peeling solí a pak masáž. Stimulace reflexních center, nastartování metabolismu a energie. Parafínový zábal Vyhlazení. V křesle nebo v leže na stole. Akupresurní masáž odstraňuje stres, únavu a přináší hlubokou relaxaci.

Čokoládovo-lávová masáž - aromaticko-relaxační masáž celé zadní části těla rozehřátou pravou čokoládou pro páry, spojené s masáží nahřátými lávovými kameny, zábal. Doplněno parafínovým zábalem na ruce a chodidla s masáží chodidel. Pro jednu osobu nebopár.

 

TANTRICKÉ MASÁŽE – Navození pocitu bezpečí , jistoty a naprostého přijímání. Zahrnutí těla i duše neomezeným množstvím doteků a lásky, kdy není potřeba nic konat. Stačí pouze přijímat. Tím dochází k hlubokému léčivému procesu celé lidské bytosti. A to je esence tantrické masáže – přijetí, odevzdání, dotek, meditace, nevinnost.

Romantické snění – pro zamilované, manželské, milostné páry. Odstranění ostychu mezi partnery, společné uspokojení. Objevování partnera i sebe, nalezení společných přání. Hedvábná bezolejová masáž.

Romantické snění "Královská masáž" – aromaticko-relaxační masáž celého těla dvěma masérkami najednou - pro jednu osobu. Pro ženy i muže. Přináší dokonalé uvolnění, nevšední zážitek erotické meditace, spojení prvků aromatické, indické, havajské masáže s tantrickými rituály. Maximální možné uvolnění s duševním vyvrcholením. Maximální uspokojení. Pro jednu osobu.

Královské uvolnění – nevšední zážitek erotické meditace, mimo intimních částí těla. Spojení prvků klasické, indické, aromatické masáže s tantrickými rituály. Maximální možné uvolnění s duševním vyvrcholením. Pro jednu osobu nebo pár.

Motýlí dotek – něžné, lehké doteky, odstranění stresových a citových bloků, uvědomění si svého já, zahrnutí duše pocitem nekončící blaženosti.

Mořská orchidej – smyslné doteky, vodní a olejová aromatická pohlazení . Otevření všech smyslů pro přijímání prožitků, rozplynutí se v mořskou pěnu.

Měsíční sonáta – prohloubení vztahu a odstranění jednotvárnosti mezi partnery. Nový impulz pro společné sexuální prožívání. Naplní Vás energií, radostí, péčí a láskou. Aromatická masáž při svíčkách.

BALÍČKY

Jarní probuzení - Spojení aromaterapeutické a indické masáže s parafínovým zábalem a masáží dlaní a chodidel + pleťová maska. Aroma-trapeutická masáž zadní části těla 100% přírodními éterickými oleji na uvolnění a posílení těla. Silice pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se inhalují, čímž se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou doteku. Indická masáž hlavy - speciální masáž obličeje a hlavy pro dokonalé uvolnění stresu a napětí a zmírnění bolestí hlav a jarní bonus-  pleťová maska. Parafínový zábal dlaní a chodidel s následnou masáží na odblokování bolestí, odstranění únavy a nastartování celkové energie těla.

Letní osvěžení - Spojení melounové/okurkové masáže obličeje s indickou masáží hlavy a masáží rukou a nohou. Ovocné masáže jsou jemné, relaxačně zkrášlující. Pokožku zbavují pórů, čistí a vyhlazují. Dodávají vodu a mnoho vitamínů. Okurka - obsahuje vit. C, skupiny vitamínů B a kyseliny křemičité. Meloun vitaminy A, C, skupiny vitaminů B, draslík, železo, mangan,ale i cenné látky jako alanin, cystein, glycin, lutein, lykopen, metionin, ty účinně působí proti civilizačním chorobám. V letních dnech dodá pleti výživu a příjemné ochlazení. Indická masáž odstraňuje bolesti hlavy, deprese a podporuje kvalitu a růst vlasů.

Relaxační balíček 3 v jednom - luxusní relaxace. Kvalitní švédská relaxační masáž doplněna masáží dlaní a masáží chodidel s parafínovým zábalem, což je výborný prostředek proti brnění prstů obou končetin a revmatismu a pomáhá také při problémech s karpálními kůstkami. Švédská masáž celého těla je ještě doplněna o masáž obličeje a pleťovou masku na redukci vrásek vypnutí pokožky. 

Masážní kvítek - nezapomenutelný pocit absolutního uvolnění prožijete s naší novinkou - speciální kombinace několika masáží. Přijďte a nechte se hýčkat hned několika masážemi - lymfatickou-nastartování, indickou-odblokování, švédskou-uvolnění a tantrickou-završení. 

Hubnoucí program - pomůže Vám zbavit se nadbytečných kil a centimetrů. Rozbor Vašeho jídelníčku, sportovní program, důkladná sportovní masáž a skořicový zábal Vám usnadní snižování nadváhy a formování postavy. Každý centimetr a každé kilo dolů bude navíc odměněno dárkem.

Hřejivý balíček - luxusní procedura dávných Aztéků - dokonale uvolní Vaše svaly, odplaví z těla toxické látky a dodá mu vitamíny, vyhladí vrásky a vypne pleť. Ve spojení s lávovými kameny Vám poskytne jedinečný prožitek, pocit uvolnění a štěstí, svěžesti a mládí. Ochutnáte lahodnou pochoutku všemi smysly. Jedinečné mlsání při kterém neztloustnete.